Zaproszenie do zgłaszania propozycji wystąpień na III Europejski Kongres Języków Obcych

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych – PASE organizuje w dniach 12-14 maja 2017 r. III Europejski Kongres Języków Obcych pt.: From good to great. Innovation, Inspiration, Culture.

Kongres PASE to wyjątkowe i największe wydarzenie w branży edukacji językowej w Polsce i Europie. Program kongresu obejmuje zagadnienia dotyczące każdej sfery kształcenia językowego: od tematów praktycznej nauki języków, poprzez ich teoretyczne uzasadnienie do takich zagadnień jak zarządzanie szkołą językową i doskonalenie zawodowe nauczycieli i lektorów. Prezentowane w czasie kongresu sesje dopasowane są do wszystkich poziomów edukacji językowej i typów szkół zarówno publicznych jak i prywatnych oraz różnorodnych grup odbiorców, od najmłodszych uczniów po seniorów i uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Kongres PASE to także możliwość spotkania najlepszych ekspertów edukacji językowej w Polsce i za granicą, szansa na wymianę doświadczeń i zaprezentowanie swoich osiągnięć. W czasie tych niezwykle intensywnych trzech majowych dni każdy znajdzie coś dla siebie. Zaproszenie do składania propozycji wystąpień w czasie III Europejskiego Kongresu Języków Obcych kierujemy do ekspertów w dziedzinie zarządzania edukacją językową z Polski i z całej Europy, wykładowców szkół wyższych, autorów publikacji na temat nauczania i języków obcych oraz zarządzania edukacją językową, doświadczonych menedżerów i metodyków jak również do trenerów i szkoleniowców, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą z nauczyciela i lektorami szukającymi innowacyjnych metod nauczania języków obcych.

Kongres PASE to również doskonała forma promocji, wyjątkowa okazja do zaprezentowania siebie i swojego dorobku w gronie 1000 międzynarodowych uczestników. Prelegenci zakwalifikowani do wygłoszenia wykładów lub przeprowadzenia sesji warsztatowej otrzymają darmowy wstęp na wszystkie sesje Kongresu oraz dyplomy uczestnictwa. Ich nazwiska zostaną także opublikowane w materiałach promocyjnych i na stronie internetowej Kongresu.

Sesje planujemy w językach: polskim, angielskim, niemieckim, francuskim, rosyjskim i hiszpański.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy