Irena Grabarczyk

Irena Grabarczyk

Irena Grabarczyk

WCIES

BIOS

Jestem specjalistką do spraw wczesnej edukacji językowej w Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń, gdzie organizuję i prowadzę szkolenia dla nauczycieli języka angielskiego oraz koordynuję projekty edukacyjne.

Od 12 lat zajmuję się nauczaniem języka angielskiego dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Od prawie 5 lat prowadzę szkolenia dla nauczycieli. Moje doświadczenie zawodowe jest bardzo różnorodne.  Poznałam zarówno edukację publiczną, jak i prywatną. Uczyłam języka angielskiego w prywatnych przedszkolach i szkole podstawowej a także w publicznej szkole specjalnej. Współpracowałam z kilkoma szkołami językowymi. Prowadziłam zajęcia artystyczno-językowe dla dzieci.

Z wykształcenia jestem artystą plastykiem. W nauczaniu języka staram się wykorzystywać moje artystyczne pasje. W pracy z małymi słuchaczami stawiam na zainteresowanie uczniów przedmiotem i aktywizujące metody nauczania. Swoimi pomysłami na inspirujące lekcje chętnie dzielę się z nauczycielami, których szkolę.

W PROGRAMIE

14.15 – 15.00 | Fresh Spring YLRC Ideas for Young Learners